Multimediální PC učebna

Naše učebna slouží především pro podporu školení a kurzů, které nabízíme v rámci různých projektů a vzdělávacích programů. Učebnu také pronajímáme za velmi příznivé ceny včetně jejího moderního vybavení.

Kontakt: Martin Klečka - 377 468 206 | Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

pc uc 02V učebně je celkem 12 počítačů a jeden lektorský počítač s nainstalovaným operačním systémem Microsoft Windows 10 a kancelářským softwarem Microsoft Office 2016 Professional Plus. Všechny počítače jsou propojeny v síti a mají přístup na internet. Obraz z lektorského počítače je promítán na velké projekční plátno a dále na dvě menší projekční tabule. Využít je možné také interaktivitu eBeam, kterou můžete od tabule ovládat počítač, ale také kreslit přes promítaný obraz.pc uc 01 Jedna z tabulí je také popisovatelná fixy při vypnuté projekci obrazu. 

Učebna je ozvučena systémem 5.1 a možné je využít i vizualizer (dokumentová kamera) pro promítání papírových, nebo 3D předloh pomocí projektorů.

Případné připojení lektorského notebooku zajištuje připravené přípojné místo. Připraveny jsou vstup pro obraz (VGA - DSUB), LAN s připojením na internet a jack konektor pro audio.

Díky systému přepínání obrazu a zvuku je tak možné promítat obraz například z notebooku na velké projekční plátno a zároveň obraz z lektorského PC na interaktivní tabule. Přepínání zvuku je samozřejmostí. Jednou z dalších možností je připojení dalších zařízení k připravené wifi síti s přístupem na internet. Pro větší pohodlí v letních měsících je učebna plně klimatizována.

Na všech počítačích jsou funkční účty cloudových služeb Microsoft (Live účet) a také účet Office 365. Je tak při školení možné využívat emailového klienta Outlook 2016 s připojením k Office 365,  cludová úložiště OneDrive a OneDrive pro firmy, nebo také komunikační aplikaci Skype pro firmy.

Po předchozí domluvě lze do učebny pro účely školení nainstalovat další software.

Ceník pronájmu

1 hodina  400 Kč 
1 den (více než 6 hodin)  2000 Kč 

Ceny jsou uvedeny bez DPH. Sleva pro školy 50%!

Při dlouhodobých pronájmech se cena kalkuluje individálně po domluvě dle počtu dní.