PilseDoC - Dohledové centrum

PilseDoC je dohledové centrum Střediska služeb školám Plzeň určené školským organizacím zapojeným do projektu Plzeňského kraje k zajištění kybernetické ochrany počítačových sítí.

Hlavní činnosti dohledového centraPilseDoC Logo transpBG

 • Pomoc při správě a nastavení síťových bezpečnostních prvků nasazených v rámci projektu (firewally, switche).
 • Pomoc s kybernetickým zabezpečením připojených organizací.
 • Monitoring kondice zařízení, konektivit a bezpečnostních událostí.
 • Edukace odborníků a místních správců připojených organizací v oblasti kybernetické bezpečnosti.

Kontaktní spojení

 • E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 • Telefon: +420 770 130884

Ochrana osobních údajů

Informace a přístup k osobním údajům

Kontakní údaje:

Název organizace: Středisko služeb školám, Plzeň, Částkova 78
Adresa: Částkova 691/78, 326 00, Plzeň - Lobzy
Telefon: +420 377 468 111
Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Datová schránka: 5qxgw49

Pověřenec pro ochranu osobních údajů:

Václav Hodoušek

Malá zasedací místnost

Vhodná jako konferenční místnost pro porady, meetingy a přednášky při menším počtu účastníků. Místnost nabízíme k pronájmu za velmi příznivé ceny.

Kontakt: Dagmar Závišová - 377 468 223 | Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

projekce

Malá zasedací místnost je ve 2.patře a má maximální celkovou kapacitu 18 míst + lektorské stanoviště. Stoly jsou rozdělené po dvou, nebo po jednom místě a je tedy možné variabilní uspořádání (školní, do „U“, divadelní, skupinky…). Místnost je vybavena projekcí, která je nativně v moderním širokoúhlém poměru (16:9, 16:10). Dále je k dispozici připojení na 230V, internet (WiFi, kabel), flipchart. Instalována je také klimatizace. Po domluvě je možné zprostředkovat také notebook, vizualizer, ozvučení a další AV techniku. Do malé zasedací místnosti lze také zařídit drobné občerstvení.

Ceník pronájmu

1 hodina  300 Kč 
1 den (více než 6 hodin)  1500 Kč 

Ceny jsou uvedeny bez DPH. Sleva pro školy 50%!

Při dlouhodobých pronájmech se cena kalkuluje individálně po domluvě dle počtu dní.  

Truhlářská dílna

Truhlářská dílna sídlí naší pobočce v Klatovech. Nabízíme školám výrobu například školního nábytku, vestavných skříní, kateder, lavic a mnoho dalšího přímo na míru. Jednou z hlavních činností dílny jsou také předvýrobky pro praktické činnosti na základních školách. Nábytek vyrábíme především pro školy, ale také pro další zájemce.
Kontakt: Vladimíra Šenkýřová - 376 313 177 | Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Nábytek pro školy

Nábytek je vyráběn dle vašich požadavků na míru a jeho cena je vždy určena dle množství spotřebovaného materiálu a práce při výrobě. Výrobky najdou uplatnění na základních, mateřských a středních školách, ale také například na internátech, domovech dětí, učilištích... 

Mezi nejžádaní nábytek patří především:

 • Skříně a nástavce – policové, šatní
 • Počítačové stoly
 • Nástěnky, panely pro výstavy
 • Zamykatelné skříně do školních šaten
 • Postele
 • Malý nábytek - doplňkové skříňky, police

Nábytek pro ostatní zájemce

I zde se jedná o nábytek vyráběný na míru dle přání zákazníka. Nabízíme například:

 • Kuchyně
 • Vestavené i volně stojící skříně
 • Regály, police
 • Zařízení kanceláří

Předvýrobky pro praktické činnosti

Veškeré předvýrobky jsou určené pro výuku praktických činností na základních školách. Výrobky jsou ze dřeva, kovu, plastu a jsou zde uvedeny i výrobky kombinované (kov, dřevo, plast a papír). Součástí dodávky je spojovací materiál a další potřebné díly pro konkrétní výrobek. Jako jsou dřevěné, plastové a vatové kuličky, buková kolečka, kůže, klobouková guma, rukojeti, pilové listy, magnety atd.

Naše nabídka, která je zároveň i objednávkou, je každým rokem podle potřeby upravována. Nabídku zasíláme elektronickou poštou, vždy začátkem měsíce května. Termín, do kterého žádáme navrácení objednávky bývá většinou kolem poloviny měsíce června. Je to z toho důvodu, protože materiál připravujeme během prázdnin tak, aby mohl být v průběhu měsíce září expedován do škol. Vyřizujeme objednávky i mimo uvedený termín. / po dohodě /
Pokud školy projeví zájem, připravíme materiál i podle jejich vlastního námětu. Zde je však nutné dodat výkres.
Je-li dodávka posílána poštou, účtujeme skutečné poštovné.

Objednávky ke stažení

Ukázka výrobků

Velká zasedací místnost

Větší, ze dvou zasedacích místností v budově Střediska služeb školám je přizpůsobena na větší akce, jako jsou například semináře, přednášky. Místnost také nabízíme k pronájmu za velmi příznivé ceny.

Kontakt: Dagmar Závišová - 377 468 223 | Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

zadek02

Zasedací místnost má celkem 50 míst k sezení. V čele místnosti je stůl pro 4 předsedající. Na přední stěně je projekce na plátno o velikosti 244 x 244 cm. K dispozici je multimediální katedra s připraveným notebookem, nebo s možností připojení vlastního notebooku přes přípojné místo (230V, internet, připojení k projektoru), samozřejmostí je také flipchart.

Dále je možné využít interaktivní systém OnFinity, který z celé velikosti promítaného obrazu vytvoří interaktivní plochu, která se ovládá pomocí speciálního ukazovátka. Po domluvě je možné připravit ozvučení, stůl pro catering, nebo interaktivní tabuli s krátkou projekcí na zvedacím stojanu.

Provoz zasedací místnosti je Po - Pá 7.00 - 17.00 hodin. Mimo provozní dobu je rezervace možná pouze po osobní domluvě. 

Ceník pronájmu

1 hodina  400 Kč 
1 den (více než 6 hodin)  2000 Kč 

Ceny jsou uvedeny bez DPH. Sleva pro školy 50%!

Při dlouhodobých pronájmech se cena kalkuluje individálně po domluvě dle počtu dní.