Novinky systému Fenix

Pro uživatele informačního systému Fenix jsme připravili možnost zasílání webových aktualizací, novinek a legislativních změn včetně našeho návodu a komentáře.

Kontakt: Václav Hodoušek: 377 468 202 | Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Používate na Vaší škole program Fenix od společnosti Asseco?
  • Máte problémy s pravidelnými aktualizacemi?
  • Nestačíte sledovat novinky a nové verze?
  • Potřebujete poradit při instalaci nebo při práci s programem?
Využijte našich služeb pro podporu programu Asseco Fenix.

Registrační formulář odběru novinek

Jak tato služba funguje?

Jakmile vyjdou nové verze programu Fenix, které budou řešit legislativu nebo opravy pro školská zařízení, automaticky Vám zašleme na Vaši e-mailovou adresu, uvedenou při registraci, informační zprávu.
V této zprávě budete mít odkaz, který potvrdíte. Po kliknutí na odkaz se nová verze začne automaticky stahovat na Váš počítač. Dále zde bude podrobný univerzální návod, jak tuto verzi nainstalovat a nebude chybět ani výpis novinek, které se týkají školství.

Jaké výhody z toho vyplývají?

Nebudete muset sledovat denně internet a kontrolovat zda vám neunikla nějaká nová verze, kterou nutně potřebujete. Váš ekonomický systém bude stále aktualizovaný a nemůže se stát, že podáte například špatné výkazy kvůli staré verzi programu.

Kolik za tuto službu zaplatím?

Tato služba je zpoplatněna ročním poplatkem 500 Kč, který bude hrazen fakturou na základě vyplnění závazné objednávky zde na webu (odkaz výše).