Trvalé licence Select Plus

Multilicenční program Select Plus pro školství nabízí nákup pevných licencí pro jednotlivá zařízení. V ČR je uzavřena smlouva Select Plus pro vzdělávání s Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy, a proto všechny akreditované školy mohou pod hlavičkou této smlouvy objednávat své licence. Program Select Plus pro vzdělávání nabízí nekonečnou smlouvu (na dobu neurčitou) prostřednictvím, které si mohou zákazníci objednávat licence vždy, když je potřebují.

Středisko služeb školám Plzeň je dlouholetým prodejcem licencí Microsoft z programu Select Plus. V rámci našich služeb licence nejen prodáváme školám a školským organizacím, ale nabízíme také pomoc při prvotní registraci školy do programu (tzv. Afilaci), konzultace při výběru správných licencí a v případě potřeby i distribuci instalačních médií.

Jak objednat?

Objednávky licencí z programu Select Plus přijímáme elektronicky na emailové adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Do objednávky je nutné uvést kompletní fakturační údaje, počet objednávaných licencí a jejich druh (např. 10x Office 2016 Standard) a v případě zájmu o instalační CD nebo DVD také počet těchto disků a verzi programu, která má na disku být.
Pokud bude objednávka neúplná, budeme vás kontaktovat ohledně jejího doplnění. Pokud škola ještě nemá potřebnou Afilaci, afilace bude vytvořena při první objednávce.

Afilace

Je registrace školy do programu Select Plus. Registrace školy je povinná a vytváří se při první objednávce licencí pomocí elektronického formuláře. Po zaregistrování školy pod dodavatele licencí má škola možnost přístupu na VLCS web pro správu objednávek, licencí a stažení instalačních médií. Každá škola může být zaregistrována pouze k jednomu dodavateli!

Hlavní výhody a nevýhody

+ Nákup licencí po jednom kusu, tedy jen ty co potřebuji.
+ Trvalé licence - časově neomezená platnost licencí.
+ Přenosné licence - nejsou svázané s hardwarem.
+ Nákup libovolného počtu - nemusíte nakoupit najednou určitý počet licencí.
- Obsahuje pouze upgrade OS Windows, nutné mít podkladovou licenci (jako ostatní multilicenční programy).
- Licence pouze na konkrétní verzi – při potřebě upgradu na novou verzi je nutné koupit zcela novou licenci.