Licence Microsoft

Středisko služeb školám Plzeň je dlouholetým prodejcem licencí Microsoft v rámci multilicenční smlouvy Microsoft Academic Select Plus a od roku 2013 také konzultačním střediskem pro rámcovou licenční smlouvu Enrollment for Education Solution (EES) pro školy a školská zařízení v Plzeňském kraji.

Kontakt: Martin Klečka - 377 468 206 | Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Tyto multilicenční programy jsou určeny pouze pro školy a školské organizace a nabízí tak velmi příznivé ceny za jednotlivé produkty i ceny pronájmů software Microsoft. V nabídce najdete zvýhodněné trvalé licence programů, jako jsou například Microsoft Windows, Office, Windows Server, a mnoho dalších, ale také pronájem balíku licencí pro celou organizaci.

Proč nakoupit licence u nás?

Prodejem licencí Microsoft se zabýváme již řadu let a máme tedy bohaté zkušenosti v oblasti licenční politiky pro školství, poradenství a aplikací softwarových řešení. Každou zakázkou se zabýváme individuálně, a vždy se snažíme navrhnout takové řešení, které příliš nezatíží Váš rozpočet, zároveň však bude plně vyhovovat potřebám, které očekáváte. Nevíte jaké licence objednat, jaký počet a které jsou pro vaši školu nejvhodnější? Nechcete platit zbytečné licence, které ani nevyužijete? Nabízíme individuální řešení vhodné pro vaši organziaci a rádi poradíme jaké licence a v jakém počtu nakoupit.

Další informace o licencování, smlouvách, cenách produktů Microsoft najdete v pravém menu

Porovnání licenčních programů

  Select Plus  EES 
Nákup licencí jednotlivě po aplikacích hromadně pro celou organizaci 
Druh licencí trvalé pronájem
Aplikace možné pořídit v licenčním programu  jakékoli pouze OS Windows, Office, CAL licence 
Doba trvání licencí  neomezeně pro nakoupenou verzi aplikace  po dobu pronájmu (min 3 roky)
Platba za licence jednorázový nákup určitého počtu licencí roční platba za pronájem
Možnost upgradu ne (možné dokoupit zvlášť) ano (možné automaticky instalovat nové verze)
Možnost downgrade ano ano

 Podrobné informace najde na stránkách Microsoft...