Školení a kurzy

Aktivně se věnujeme vzdělávání pedagogů a školských pracovníků a to především v oblasti počítačových znalostí a dnes ve školství populárními odvětvími jakou jsou interaktivita, multimédia. Naše aktivity v oblasti vzdělávání se datují již od roku 2000, kdy se naše organizace zapojuje do projektu „Státní vzdělávací politika ve vzdělávání" jako vzdělávací centrum pro školy z Plzně a jeho okolí. Od té doby prošlo různými druhy kurzů na stovky školských pracovníků, kteří si pod vedením zkušených lektorů, a za podpory příjemného prostředí naší učebny doplnili své znalosti a dovednosti s počítačovou technikou a moderními nástroji pro výuku.

Kontakt: Martin Klečka - 377 468 206 | Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

skoleniDále se zapojujeme do řady různých projektů a akcí v rámci dalšího vzdělávání pedagogických pracovníků. Středisko služeb školám Plzeň také působí jako vzdělávací Center of Education v rámci projektu Microsoft Partners in Learning.

Na co se specializujeme?

  • Počítačové kurzy 
  • Odborné ICT semináře
  • Další vzdělávání pedagogických pracovníků
  • Vzdělávání v oblasti interaktivní a multimediální techniky

Kde kurzy a školení probíhají?

Většina kurzů na PC probíhá v naší multimediální počítačové učebně. Odborné semináře pak pořádáme ve velké zasedací místnosti.

0
0
0
s2sdefault